islamitatil.com | SİZE ÖZEL TATİL TURU

Türkiye'deki tüm islami tesisler tek bir portal altında.


 

KılıçTur  kendi internet sayfasında tatilcilere sunduğu 'Tatil Paketi’ hizmeti ile uçuş, transfer ve konaklamaya dair tüm detaylar ve sürpriz indirim fırsatları artık tek uygulamada yer alacak
 
Yorucu günlerin ve iş stresinin ardından küçük bir mola herkesin hayallerini süsler ancak bu kadar teferruatın içinden çıkmak da bu hayalleri biraz gölgeler. Turizm sektörünün yenilikçi firması KılıçTur'un  yeni uygulaması ‘Tatil Paketi’ ile hayaller gerçek, teferruatlar ise yük olmaktan çıkıyor.
 
Kılıç Tur’un internet sayfasında tatilciler için öncelikli olan detaylar bir uygulama halinde ‘Tatil Paketi’ adı altında bir araya getirildi. Artık tatil için nereye ve nasıl gidileceğini, konaklama yeri ve kapsamını, havaalanı transferi ve araç kiralama gibi detayları ayrı ayrı düzenleyerek denk getirmeye çalışmak gerekmiyor. Bu sayede tatilciler, uygun konaklama fiyatları bulduğu tarihlerde, buna uygun uçuş fiyatları bulmak için birden fazla kaynağa başvurmak zorunda kalmayıp, tek bir uygulama üzerinden tatil bütçelerini oluşturabilecekler.
 
Kılıç Tur, hayalleri süsleyen tatillerde kötü sürprizlerle karşılaşılmasını önlemek için yeni uygulamalar ve hizmetler geliştirmeye devam ediyor. ‘Tatil Paketi’ ile birkaç adımda keyifli bir tatilin tüm gerekliliklerini bir kerede, en uygun fiyat garantisi ve 9 taksit imkânı ile satın almak mümkün olacak. Farklı seçeneklerin yalnızca bir sayfaya ulaşarak incelenebileceği bu özel ve eşsiz paket, en uygun uçuştan başlayarak, gitmek istediğiniz bölgedeki en uygun oteli, en uygun araç kiralama seçeneklerini sunacak. Ayrıca uygulamaya giren tatilciler sürpriz indirim fırsatlarıyla da karşılaşabilecekler.
 
KılıçTur'un ‘ Tatil Paketi’ ile ilgili daha fazla bilgiye http://www.islamitatil.com adresinden ulaşabilirsiniz.